Tunnetest, ausalt ja põhjalikult!

Tunnetest, ausalt ja põhjalikult! https://naistekas.delfi.ee/artikkel/93086537/kas-oled-ka-uks-neist-kes-kipub-negatiivse-motte-positiivsega-ule-kirjutama-uuri-jarele-on-see-halb-voi-hea Loe edasi »

Leiutamise võlu!

https://raamatud.postimees.ee/7207912/terapeut-selgitab-kuidas-suhtumist-muuta-ja-koroonapiiranguid-enda-kasuks-poorata   Loe edasi »

Hirmudest Pere ja Kodu

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/92801039/terapeut-hirmudest-turvatundest-ja-targutamisest-keegi-ei-taha-kriisis-kuulda-mida-kriis-on-tulnud-sulle-opetama?fbclid=IwAR0NKSAWvpdYbdpPIa2sxVlhPwAqHahFOZOYsmbMKySJ5iyOLnQZostQSDU Loe edasi »

Märts – märkamise kuu!

Märts ja märkamine, eelkõige emotsioonide märkamine. https://naistekas.delfi.ee/artikkel/92750959/marts-kui-markamise-kuu-terapeut-pille-teearu-emotsioonide-virr-varrist-vahel-tulevad-negatiivsed-emotsioonid-igavusest Loe edasi »

Ma olen

Ma olen! See, et ma olen siia sündinud ema ja isa kohtumise tulemusena, pole mingi saladus. Aga see, et ma päriselt olen olemas, sai mulle selgeks alles hiljuti. Meid mõjutab väga tugevalt meie päritolu, põlvkonnad seitse põlve tagasi, sest osake nendest on siin ja praegu minu kaudu, järelikult ma olen […] Loe edasi »

Ma saavutan

Ma saavutan! Saavutuse suurust ja mõjujõudu tajume enamasti peale sündmust või tegude sooritamist. Kui ma arvan enne, et ma saavutan midagi, on väga ebakindel prognoosimine, sest sa ei tea kõiki detaile, mis teekonnal ette võivad tulla. Võtame suurema pildi. Kas praegu lihtsana tunduv kõndima õppimine on inimese jaoks saavutus? Ja […] Loe edasi »

Ma otsin

Ma otsin! Erinevas vanuses inimesed otsivad erinevaid väärtusi. Üks on aga kindel, kõik otsivad kuidas olla õnnelik, kuidas vältida valu ja saavutada mõnu. Vahel saab otsimisest omaette tegevus, või siis jooksmine uute teadmiste järele. Enamasti on need naised, kes jooksevad otsides läbi mitmete kursuste ja enesearengu gruppide. Naise jaoks on […] Loe edasi »

Ma ihaldan

Veel üks inimlik omadus – ma ihaldan! See, mida me ihaldame või soovime, ei tule alati nii välja. Sõna ihaldama, ei ole kõnekeeles väga palju kasutuses. Pigem omab see seksuaalset alatooni, kui emotsionaalset. Me ihaldame või ihkame seda, mis on teistel, me märkame ja tahame, et ka meil oleks nii. […] Loe edasi »

Ma ühendan

Ma ühendan! Ma soovin, et minu ümber oleks harmoonia ja tasakaal. Ma pean ühendama mitteharmoonia harmooniaga ja tasakaalutuse tasakaaluga. Kõlab nagu valitsuse programm ja iseenda valitseja oledki sina ise. Vaateviis, mille sa iseenda kohta omaks võtad, avaldab sügavat mõju sellele, kuidas sa oma elu elad. Uuringud näitavad, et inimesed on […] Loe edasi »