Heliteraapia — sagedusteraapia

HELITERAAPIA seansile tulemine tuleb hoolega läbi mõelda, sest see on kogemus, mis muudab rohkem kui oskate arvata. Reeglina olen mina ise see, kes soovitab kliendile heliteraapiat, näiteks peale psühhoteraapia seanssi. Selle seansiga on teil võimalik korrastada ja tõsta enda energiat, ehk sagedust.

Ühe kliendi tagasiside: «See kogemus oli oluliselt parem, kui ma kuidagi oleks osanud oodata. Muusika minu sees, keha kui muusikaline instrument…minu keha räägib ja laulab

Helid on üks võimsamaid ravivahendeid ning nende ravivat ja korrastatavat mõju tasakaalu saavutamiseks on kasutatud läbi aegade. Usk helide tervendavasse jõusse on olnud tihedalt seotud arusaamadega haigusest ja tervenemisest. Haiguste ja tervise tagamaade selgemaks saamisel on heliteraapia peamiseks rõhuasetuseks saanud haiguste ennetamine ja tervise edendamine.

Kui kasutada täpselt välja toonitud kõlasid ehk võnkesagedust ja helidele lisada inimese tahe ehk energia, siis saab toimuda tervenemine lihtsalt ja kergelt. Heli loob resonantsi inimorganismiga, tasakaalustades ja puhastades rakke ning rahustades tundeid ja mõtteid. Varasemalt kehasse blokeerunud emotsioonid vallanduvad ning vabanenud energia loob sisemise rahu. Tasakaalustunud seisundis on inimorganism võimeline ennast ise ravima, taastuvad nii keha kui hing.

Heliteraapia on kasulik kõigile, sest aeg-ajalt toimub energiakeskustes ehk tšakrates ikka blokeeringuid ja tasakaalust väljumist.

Seansil käinud kliendid on öelnud, et heliteraapia meenutab kogemust, mis saadakse vabastaval hingamisel, kuid on tõhusam ja meeldivam. Tervenemine toimub justkui iseenesest ning mõte, et ka minul võib olla hea tervis, muutub täiesti arusaadavaks. Lähtudes sellest, et haigus, või häire piirab inimese tegutsemisvabadust, on heliteraapia eesmärgiks uute tegutsemisvõimaluste otsimine, oma sisemiste ressursside arendamine. Tasakaalustunud inimene on vaba ja valmis looma ise endale tulevikku, millest ta on alati unistanud.

Palun anna kindlasti mulle teada kui soovid just seda teraapiat ja siis arutame aja ja koha üle. Heliteraapia seansi kestvus on 1 tund ja tasakaalupanus selle eest 50.-