Pille Teearu — Teraapiad

Tere!

Olen võtnud oma teraapias uue suuna, et vähem on rohkem! See tähendab, et igale kliendile on piisavalt aega, sest inimene ei pea käima tihti teraapias, vaid teraapia peab olema tõhus ja jätkusuutlik. Kes on minu seanssidel käinud, siis teavad, et panustan 100%, et sina saaksid 100% lahendusi oma probleemidele. Ka kahe seansi vahepeal on sul võimalus suhelda minuga kirja teel, pole vaja karta, et jääd oma emotsioonidega üksinda.

Aja saamiseks soovitavalt kirjuta mulle: pille.teearu@gmail.com ja anna teada sulle sobivad ajad.

Helista: tel. 52 333 56; Skype: pille.teearu

Hind ei ole takistuseks teraapiasse tulemisel, ka siin leiame koos õiglase tasakaalupanuse. Kuna kliendid ikkagi küsivad, siis 1,5 tundi teraapia hind 60.- 

NB! Ei ole kantud tervishoiutöötajate riiklikusse registrisse ja tööandja ei saa tasu kompenseerida.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

2020-2021 TMK I-V, Ingvar Villido kursused. I-II: Mina, minu sisemaailm – viis keha. Elu häirivate emotsioonide vabastamine; III: Elu häirivate kontseptsioonide vabastamine; IV: Aruka inimese töövahendid: teadlikkus, eristamine, taipamine, intuitsioon ja inspiratsioon; V: Uue inimese edu valem: info, analüüs, tegutsemine.

 2012 Rahvusvahelise Teadvuse ja Psühhoteraapia Uurimise Instituudi (Freiburg, Saksamaa). Praktiline kursus isiksuse osade psühholoogiast “VOICE DIALOGUE” meetodil.

2007-2010 SACH International transpersonaalse hüpnoteraapia – psühholoogia. Lõpetamisel nõustaja väljaõpe. ((Loe rohkem selle kooli kohta: https://teadlikmina.ee/hupnoteraapia/ .

2006 Tallinna Ülikooli juures muusikateraapia väljaõpe ja helibalansi kursused.