Pille Teearu — Teraapiad

Tere!

Pille Teearu — nõustamine ja teraapiad!

Olen sinu jaoks kohal ja kuulan päriselt. Meie kohtumiselt saad kindlasti endale vajalikke peegeldusi, teemadele uusi vaatenurki, sinu ärevusele leevendust. Mul on piisavalt õpitud teadmisi, kogemusi ja teadlikkust, et ka sind sinu teadlikkuse teel toetada.

Teraapias ära oota kohe suurt tulemust, näe selles võimalust arenguks. Mida aeglasemalt liigud, seda tugevamalt püsid arengu teel. Kohtuda on vaja mitmeid kordi, see distsiplineerib, hoiab motivatsiooni ja annab püsivaid tulemusi. Panustame sellesse protsessi mõlemad, teeme koostööd ja märkame muutusi.

NB! Avatud on täiesti uus aastane teraapiaprogramm: «Tunnete teekond». Kohtumised toimuvad kord kuus, ka sobib Skype. Sina valid millal alustad. Tegemist on individuaalse kasvuprogrammiga, keskendume emotsioonidele ja nendest vabanemisele. Kui oled tõesti huvitatud oma emotsioonide juhtimisest, siis oled oodatud liituma.

Kohtumiseks lepime aja kokku, kui kirjutad mulle: pille.teearu@gmail.com ja annad teada sulle sobivad ajad.

NB! Skype kaudu olen ma kättesaadav kõigile ja pole vahet kus asud sina või mina. Ja kui vaja, siis leian aja ja ruumi ka kohtumiseks.

Skype: pille.teearu 

Hind ei ole takistuseks teraapiasse tulemisel, ka siin leiame koos õiglase tasakaalupanuse. Kuna kliendid ikkagi küsivad, siis 1,5 tundi teraapia hind 60.- 

NB! Ei ole kantud tervishoiutöötajate riiklikusse registrisse ja tööandja ei saa tasu kompenseerida.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

2020-2021 TMK I-V, Ingvar Villido kursused. I-II: Mina, minu sisemaailm – viis keha. Elu häirivate emotsioonide vabastamine; III: Elu häirivate kontseptsioonide vabastamine; IV: Aruka inimese töövahendid: teadlikkus, eristamine, taipamine, intuitsioon ja inspiratsioon; V: Uue inimese edu valem: info, analüüs, tegutsemine.

 2012 Rahvusvahelise Teadvuse ja Psühhoteraapia Uurimise Instituudi (Freiburg, Saksamaa). Praktiline kursus isiksuse osade psühholoogiast “VOICE DIALOGUE” meetodil.

2007-2010 SACH International transpersonaalse hüpnoteraapia – psühholoogia. Lõpetamisel nõustaja väljaõpe. ((Loe rohkem selle kooli kohta: https://teadlikmina.ee/hupnoteraapia/ .

2006 Tallinna Ülikooli juures muusikateraapia väljaõpe ja helibalansi kursused.