Minu raamatud, kaardid

  • Raamat “Tunnete teekond” 2021

Valik inimlikke tundeid ja kogemusi.

“Oled sa märganud, et inimesed kasutavad endast rääkides erinevaid väljendeid? Ma olen, mul on, ma mõtlen jne. Sellega seoses on neil mitmeid probleeme ja kulgemine soovitud sihtide suunas on seiskunud, sest nad on jäänud kinni nendesse väljenditesse ja ei teagi, et on palju rohkem võimalusi. Iga märkamine toob edasimineku ja iga emotsioon, mis on nende väljendite taga, on vaja vabastada. Millegi loomiseks ja muutmiseks on vaja edasi liikuda, paigal seistes ei juhtu midagi. Mis ja kuidas maailm muutub, saad teada vaid teel olles. Eelkõige võta kasutusele oma uudishimu, keskendu ning tee asju lapseliku rõõmu ja ehedusega, teretades kõiki ja kõike, kes või mis teekonnal vastu tuleb, ka tundeid. Kõik see on elav ja olemasolevas hetkes koos sinuga,” kirjutab Pille Teearu oma äsja kirjastuselt Pilgrim ilmunud raamatus.

Kaardid “TUNNETE TEEKOND” 2019

Kaardid on kasutamiseks teraapias ja iseseisvalt kodus enesearengu teel. Olen kirjeldanud hästi kokkuvõtvalt 32 tunnet, mis võivad segada saavutamast sulle vajalikku elukvaliteeti. Kaardid müügil Tallinnas Loitsukeller, või otse minu käest.

 

Raamatutesse olen kirja pannud oma kogemusi ja tähelepanekuid töös psühholoogilise nõustajana.

Raamat “TUNNEME TUNDEID” 2017

PÕHJALIK ÜLEVAADE TUNNETEST

See raamat sündis vajadusest tuua inimesteni selgelt ja arusaadavalt, milline on tunnete mõju inimesele. Soovituslik kirjandus enne seansile tulemist, siis on lihtsam ühist keelt leida ja edasi liikuda.

Tunded on lihtsalt tunded. Me ise nimetame neid negatiivseteks ja positiivseteks. Negatiivne tunne kannab endas informatsiooni, et minuga ei ole kõik hästi. See tunne on nagu äratuskell. Ning see inimene, kellega seoses negatiivne tunne käivitus, on aga nagu kirjakandja või sõnumitooja. Nendega me ju ei pahanda, miks me siis pahandame nende inimestega ja solvume nende peale, kes tundeid äratavad? Sellest raamatust leiad põhjaliku ülevaate tunnetest, mis on peidus iga valuliku reageerimise taga ja rohkelt juhiseid negatiivsete tunnetega tegelemiseks.

Raamat “ÕNNE JA EDU TEEJUHT” 2016

AITA END LÄBI ASTROLOOGIA

Koostöös Kristelle Sööt-Kajoga kirjutatud raamatus on kahe inimese eraldi kirjutatu ja ka koos kogetu üheskoos. Palju häid ideid, koos näidetega elust enesest.

Raamat juhib sind läbi astroloogia ja psühholoogia enesearengu teele. Raamat aitab saavutada iseendaga parema läbisaamise, mõista maailma ja ümbritsevaid inimesi, elada oma elu harmooniliselt, õnnelikult ja edukalt – just nii nagu seda soovid,