Ma ühendan

Ma ühendan!
Ma soovin, et minu ümber oleks harmoonia ja tasakaal. Ma pean ühendama mitteharmoonia harmooniaga ja tasakaalutuse tasakaaluga. Kõlab nagu valitsuse programm ja iseenda valitseja oledki sina ise.
Vaateviis, mille sa iseenda kohta omaks võtad, avaldab sügavat mõju sellele, kuidas sa oma elu elad. Uuringud näitavad, et inimesed on oma võimete hindamises väga viletsad.
Kas edu seisneb õppimises või tõestamises, et oled nutikas? Millal tunned end nutikana – kas siis, kui oled juba täiuslik, või siis, kui õpid?
Esimene samm muutuste suunas on, et inimesed peavad ise otsustama, mis valdkonnas oleks nende pingutustest muutuste nimel kõige rohkem kasu.
Kinnistunud mõtteviisis oleva inimese meelele võivad segavat mõju avaldada nii positiivsed sildid kui ka negatiivsed sildid. Kui inimesele pannakse positiivne silt, siis kardab ta seda kaotada, ning kui teda on tabanud negatiivne silt, siis hirmutab teda mõte, et ta on selle ära teeninud.
Edenemismõtteviisiga inimesed ei usu igavesti kehvemaks jäämisse. Ning kui nad on hetkel teistest maas – noh, siis näevad nad rohkem vaeva ning üritavad neile järele jõuda. Tunnevad tugevat kuuluvustunnet
Meie eesmärk saab seega olema mõista, mis vallandab meis kinnistunud mõtteviisi. Mis on need sündmused ja situatsioonid, mis tekitavad olukorra, kus tunneme, et meie võimed on kinnistunud? Mis on need sündmused või situatsioonid, mis viivad meid olukorda, kus valitseb hinnangute andmine, mitte areng?
Kui ühendamine ei õnnestu, siis lõpuks taandub kõik emotsioonide tasandile. Emotsioonid on meil kõigil ja kedagi ei huvita sinu omad, sest ainult enda emotsioonidega on vaja tegeleda. Soovitan väga tulla teraapiasse, sest ainult terapeut, loe neutraalne isik, oma kogemuste ja oskustega, saab aidata aru saada ja õpetada vabastama emotsionaalsest survest. Lõpetage teistele oma negatiivsete emotsioonide väljendamine, vaid vabastage emotsioonid enda seest, sa ei vaja neid enam, see olukord on juba käivitunud! Teisele oma negatiivsete emotsioonide väljendamine käivitab lumepalli efekti, ehk ka temal käivituvad negatiivsed emotsioonid ja lahendust ei tulegi. Jätame teistele inimestele nende tarkuse ja väärikuse, mitte ei tekita segadust enda emotsionaalse häiritusega.