Ma otsin

Ma otsin!
Erinevas vanuses inimesed otsivad erinevaid väärtusi. Üks on aga kindel, kõik otsivad kuidas olla õnnelik, kuidas vältida valu ja saavutada mõnu.
Vahel saab otsimisest omaette tegevus, või siis jooksmine uute teadmiste järele. Enamasti on need naised, kes jooksevad otsides läbi mitmete kursuste ja enesearengu gruppide. Naise jaoks on see aeg, kus ta kodus laste eest hoolitses, mõnikord kümme ja rohkemgi aastat, vaja ruttu tagasi teha. Tahtmine on ennast tundma õppida ja taas üles ärgata. Tundub, et aeg saab kohe otsa ja tegelikult ei teagi, kui kiire on.
Otsime seda nn Teejuhti, kes meid oma tarkusega aitaks, käekõrvale võtaks, või õrnalt müksaks, kui oleme oma õigelt teelt kõrvale kaldunud.
Ja kui sa otsid terapeuti, siis võta julgelt ühendust. Probleem ei pea olema suur, rahutus hinges või kui tegemised ei suju nii nagu vaja. Sisemine rahu on tähtsam ja alati ise ei näe ennast kõrvalt ja ei taipa, mis aitab. Aeg, mis sa kulutad ise välja mõtlemisele on kordades pikem kui 1,5 tundi teraapias.