Teraapia helidega

Helid on üks võimsamaid ravivahendeid ning nende ravivat ja korrastatavat mõju tasakaalu saavutamiseks on kasutatud läbi aegade. Usk helide tervendavasse jõusse on olnud tihedalt seotud arusaamadega haigusest ja tervenemisest. Haiguste ja tervise tagamaade selgemaks saamisel on heliteraapia peamiseks rõhuasetuseks saanud haiguste ennetamine ja tervise edendamine.

Kui kasutada täpselt välja toonitud kõlasid ehk võnkesagedust ja helidele lisada inimese tahe ehk energia, siis saab toimuda tervenemine lihtsalt ja kergelt. Heli loob resonantsi inimorganismiga, tasakaalustades ja puhastades rakke ning rahustades tundeid ja mõtteid. Varasemalt kehasse blokeerunud emotsioonid vallanduvad ning vabanenud energia loob sisemise rahu. Tasakaalustunud seisundis on inimorganism võimeline ennast ise ravima, taastuvad nii keha kui hing.

Selline teraapia seab tingimused ruumile, sellepärast lepin kliendiga eelnevalt kokku koha, kus teraapiat läbi viia, see võib olla ka kliendi kodus.

Teraapia helidega seansi kestvus on max 1 tund ja tasakaalupanus sõltub seansi pikkusest, selle saame eelnevalt kokku leppida.