Psühhoteraapia, nõustamine

Psühhoteraapia on eelkõige emotsioonidest tekkinud pingete vabastamine. Nii nagu iga ruum vajab puhastamist, nii ka meie keha. Sest just kehasse jäävad kinni meie läbi elamata, läbi töötamata ja vabastamata emotsioonid.

Seanss on  kliendi kuulamine, peegeldamine ja vanade sündmuste meenutamine ning tervendamine. Põhialuseks on minade psühholoogia – Voice Dialogue ja hüpnoteraapia.

Psühhoteraapia seansiks tuleb aega varuda 1,5 tundi. Selle aja jooksul jõuad ära rääkida muret tekitava probleemi ja mina samal ajal püüan selgust saada mustritest ja korduvatest olukordadest. Väga oluline on alguses kaardistada olukord, koos paika panna fookus, kus suunas edasi liikuda ja oma osadega tuttavaks saamine. Iga seanss on erinev ja eriline, sest inimene on pidevas muutumises. Kui asjad paigutuvad oma kohtadele, tunneme rõõmu ja rahulolu elust enesest.

Meie mõned isiksuse osad loovad meie jaoks probleemseid olukordi, samas teised suudavad neid lahendada. “Voice Dialogue” on aluseks võtnud Karl Jungi põhiideed, mis peegelduvad paljudes psühholoogia suundades.