Helidega tervendamine

HELITERAAPIA eesmärgiks on vabastada füüsilises kehas olevad pinged. Heliteraapias ei lama klient enam massaažilaual, vaid liigub ja tunnetab ise kaasa. Üksikuid kõlapulkasid – toone kasutan seal kus inimesel parajasti vaja. Sellega muutub see veel täpsemaks selle inimese jaoks, et vabastada blokeering just sealt, kus see hetkel asub.

Kui kasutada täpselt välja toonitud kõlasid ehk võnkesagedust ja helidele lisada inimese tahe ehk energia, siis saab toimuda tervenemine lihtsalt ja kergelt. Heli loob resonantsi inimorganismiga, tasakaalustades ja puhastades rakke ning rahustades tundeid ja mõtteid. Varasemalt kehasse blokeerunud emotsioonid vallanduvad ning vabanenud energia loob sisemise rahu. Tasakaalustunud seisundis on inimorganism võimeline ennast ise ravima, taastuvad nii keha kui hing.

Helid on üks võimsamaid ravivahendeid ning nende ravivat ja korrastatavat mõju tasakaalu saavutamiseks on kasutatud läbi aegade. Usk helide tervendavasse jõusse on olnud tihedalt seotud arusaamadega haigusest ja tervenemisest. Haiguste ja tervise tagamaade selgemaks saamisel on heliteraapia peamiseks rõhuasetuseks saanud haiguste ennetamine ja tervise edendamine.

 

Heliteraapia seansi kestvus on 1 – 1,5 tundi ja tasakaalupanus selle eest 50.-